Sulaukėme kvietimo prekiauti Circle K Lietuva

Mes jau ir CIRCLE K Lietuva

Kaip greitai bėga laikas pildantis vizijas ir svajones. Atrodo dar vakar atidarėme Baltic Shamans galerijos duris: būrėme tvaraus meno kūrėjus, baltiškos kultūros nešėjus, muzikantus, dvasinius mokytojus, gyduolius ir švaraus/ gyvo maisto augintojus. Per šiuos metus aplink galeriją susibūrė sąmoningų ir atsakingų žmonių bendruomenė. Gyvenimų transformacijų istorijos, darnus santykis su gamta, gamtos augalų (o ypač kanapių) gydančios galios mus įkvėpė ir padrąsino kurti savo rojaus oazę gamtoje.

Taip beveik prieš keturias vasaras išsiliejome iš krantų ir atsiradome žemelėje toliau nuo miesto bruzdesio, apsupti ežerų, laukinių pievų ir miškų pradėjome auginti kanapes, grybus, bitininkauti, sodininkauti bei iš šių gamtos turtų kurti produktus. Po daugybės auginimo ir produktų kūrybos eksperimentų, konsultacijų, visų Jūsų atsiliepimų, patobulinimų ir dar kart patobulinimų pagaliau išdrįsome pristatyti Baltic Shamans Farm kanapinius produktus.
Dar praėjusį rudenį sulaukėmė kvietimo savo produkcija prekiauti viename iš didžiausių Lietuvos mažmeninės prekybos tinklų Circle K. Po ilgų svarstymų, apsisprendėme, kad šiuo sudėtingu pasaulyje metu visgi turim daryti kuo tikime, ką mokame geriausia, tik taip galime būti naudingiausias. O pasiruošimas: gamybos partnerių pasirinkimas, galutinių formulių tobulinimas ir registracijos, etikečių kūrimas, pakavimas ir teisiniai galvosūkiai sprendėsi tiesiog savaime, žiema ir pavasris praskriejo ir jau esame liudininkai, kaip kanapių produktai susigrąžina savo gerą vardą, populiarumą, tampa prieinami ir mažiau stigmatizuoti visuomenėje.

Pasidalink!