Baltic shamans farm

Kanapių, grybų ir bičių ūkis

Apie mus

Baltic Shamans Farm

Darnoje su gamta auginame kanapes, grybus, renkame vaistažoles, bitininkaujame. Iš šių gamtos turtų kuriame produktus pasižyminčius dideliu maistinių medžiagų vitaminų ir mineralų kiekiu, kuriuose gausu antioksidantų saugančių ląsteles, stiprinančių imunitetą ir atstatančių organizmo pusiausvyrą.

Iš kanapių gaminame ne tik maistą, kosmetiką, bet ir statome gamtos formų įkvėptus statinius.

Mūsų misija pakeisti stigmatizuotą visuomenės požiūrį į kanapes, supažindinant su šio augalo nauda ir neribotomis pritaikymo galimybėmis medicinoje, pramonėje, aplinkosaugoje. Reabilituoti šio augalo reputaciją, didinti jo žinomumą ir prieinamumą.

Kanapių galia

Kanapės tūkstantmečiais gydo ir maitina, rengia ir šildo. Augalas gali būti panaudojamas ir perdibamas visas - nuo žiedų iki šaknų. Kanapių spalius naudojame statyboje, pluoštą audiniams, iš sėklų spaudžiame aliejų, iš žiedų CBD, CBG ekstraktus, arbatas.

Bityno nauda

Bitučių surinktas saldus nektaras, apdulkinti sodo, miško ir pievų augalai duodantys kelis kart daugiau vaisių. Tai tik kelios bičių teikiamos naudos, neskaitants žiedadulkių, vaško, propolio ir ne tokio saldaus, bet labai sveiko bitutės įgėlimo.

Shiitake grybai

Grybai yra visur ir mes žmonės tikriausiai esam grybai, bent jau jie prisidėjo prie mūsų evoliucijos. Smalsiai neriame į grybų pasaulį, neabejojeme greitai turėsime ir daugiau visokių rūšių, bet pradedam nuo medicininių grybų karalių iš Japonijos Shiitake.

Atsiliepimai